Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Parkování u letiště Praha - zkušenosti

Ahoj! Hledám aktuální informace o parkovištích u letiště Václava Havla. Zajímaly by mě hlavně ceny, ale taky spolehlivost a zkrátka veškeré zkušenosti s parkováním u letiště spojené... Za posledních pár let těch parkovišť dost přibylo a tak trochu už ztrácím přehled. Čekají mě od pravidelné pracovní cesty, pokaždé maximálně na 2-3 dny a přemýšlím, kde nechávat auto. Samozřejmě, že je tu GP, který asi to první co vás napadne, ale spíš by mě zajímala ostatní parkoviště. Co jsem letmo koukal, dají se najít levnější, ale s recenzemi je to značně nejednotné... Stejně si myslím, že si je píší sami a proto bych raději nějaké nezávislé názory... Díky

Já vždy parkuji na rh-parkovaniuletiste, dojedu tam, oni mě odvezou na letiště, dokonce jsem jednou nestíhala, tak mi pomohli rychle přeházet věci, auto mi zaparkovali a rychle mě pán odvezl, takže jsem vše stihla, mohu jenom doporučit

OT:// Co zkusit nějakou banku a na letiště v MHD?

Přijde v Praze blondýna do banky a nechá se uvést k úředníkovi ohledně půjčky.
Prý cestuje obchodně do Ameriky a potřebuje si na 2 týdny půjčit 1000 korun.
Úředník na to, že banka potřebuje nějakou záruku,takže blondýnka mu nechá klíčky od nového BMW.
Auto bylo zaparkované u chodníku, měla od něj doklady, vše bylo v pořádku. Banka tedy souhlasí, že si ho vezme jako záruku půjčky. Prezident banky a všichni úředníci se potom od srdce zasmáli blondýnce, která dá bavorák za 2,5 milionu korun jako záruku na půjčku 1000 korun. Jeden zaměstnanec auto odvezl a zaparkoval v garážích banky.
Po dvou týdnech se blondýna objeví, zaplatí 1000 korun a k tomu 17,41 korun jako úrok. A úředník na to: "Slečno, jsme velmi rádi,že jsme s Vámi uzavřeli obchod a že všechno tak hladce proběhlo, ale i tak nám to vrtá hlavou. Když máte na bavoráka, tak si snad nepotřebujete půjčit 1000 korun?"
"To ne, ale kde bych v Praze zaparkovala na 14 dní za 17,41 Kč."

behem dovolene jsem stal GO-Parking.. cenu nevim, cestovka mi to dala "zdarma" :) (tzn. zaplatil jsem to v cene zajezdu)..

prijedes, zaparkujes na relativne siroke misto, auto te odzveze na letiste.. po priletu vyzvednou, dovezou k autu..

parkoviste je oplocene, kamerove hlidane.. u vjezdu je zavora, nikdo nevyjede bez voucheru vydaneho pri vjezdu..

A zkoušel jsi třeba tenhle srovnávač cen parkovišť? Před třema týdnama jsem nechával auto na parkovišti v Řeporyjích, kde jsem to rezervoval právě přes ten srovnávač. Všechno v pohodě, s autem se nic nestalo (pouze jsem parkoval - žádný servis ani mytí) a k terminálu i z něj mě odvezli včas (po příletu jsem čekal asi 5 minut, než dorazilo auto)... Jinak u GP jsem už taky parkoval, to je prostě klasika.

Ahoj,

dobré zkušenosti mám s parkováním v OC Šestka, kde můžeš parkovat zdarma a já zde parkuji často i přes noc (mimo otevírací dobu). Je to však ještě malý kousek jízdy autobusem k terminálům. :)