Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknutoVyřešeno chlpy na chodidle a prstoch na nohách.

Dobrý, je podle Vás normálne abych mal centimetrové hlpy priamo na prstoch na nohách i na hodidle z hornej strany?
to že mám nohy, stehná aj prdel chlpaté jak kentaurus už som sa zmieril, ale už když aj prsty tak to mi prijde už fakt divné.

Na internete som našiel fotku, mám to skoro totožné, len oniečo vätší počet chlpov aj na malíčku a dalších prstoch, nemám to jen na palci ale všade tak, ako na fotke je len na palci. Ale zhruba na stejných miestach.
[https://farm3.staticflickr.com/2504/3759947835_072     7bfa4aa_o.jpg]

od pása dole som proste jak kentaurus,...

Téma bylo vyřešeno, není třeba je dále oživovat. (Kurt)

[img=http://www.extra.cz/images/thumbs/c5/b0/c5b0398-27087-let-0d0100000-0d0104895-0d9820000-0d9650350-sector_668x376-crop.png]http://www.extra.cz/images/thumbs/c5/b0/c5b0398-27 087-let-0d0100000-0d0104895-0d9820000-0d9650350-se ctor_668x376-crop.png[/img]

?? ja bych skôr chcel zistiť dôvod, alebo čo spôsobuje toto, či je to nejaký typ genetickej poruchy alebo čo,...

než si takto "ničiť" nohy, vyzerá to bolestivo.

dospelý som už dávno,... jaksi ale ty máš za potreby iba provokovať že? V trenkách (ehm, trenky nenosím, ale boxerky :-) ) mám viac než 5 centimetrovú jungli už hodne dlouho :P

nejsem človek čo bežne okukáva nohy chlapom tak nemám moc zkadial vedieť či je také ochlpenie na prstoch normálne, ale zatím čo jsem videl "chlapských nôh" tak vätšina to tak jak ja nemala,... jinak tie chlpy na nohách mám takto už cez 7-8 let,... (ano a to řeším až teraz)