Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Doporučení knížky

Ahoj,
po hodně dlouhé době jsem se dostal ke čtení. Ale moc mě nenapadá co přečíst zrovna.
Mám rád fantasy, sci-fi, komedie. Rád bych, aby to bylo alespoň trochu napínavé.
Teď jsem dočetl Marťana a bylo to parádní. Přečetl bych si i sérii Píseň ledu a ohně, ale to jsou všechno bichle, které se mi nechce tahat v MHD, pač tam právě čtu nejvíce.
Díky za jakékoliv tipy.

čtečka Kindle řeší bez problémů veškerou váhu.

Terry Pratchett - Zeměplocha

Pak se mi líbily knížky:
celá série Dragonlance (cca 32 knížek)
Dragonrealm (11 knížek)
série Warcraft a Diablo (všechny)
Meč Pravdy (takové rozvláčnější, ale dobré - cca 22 dílů)
Pokud si ještě nečetl tak Zaklínač
A všechno od D.Eddingse (Althulus , Belgariad a její pokračování, Safírová růže a její pokračování Tamuli).