Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Autoškola A1 oblečení

Čus, dělám papíry na motorku a čeká mě první jízda v provozu. Je mi jasné, že musím mít helmu a rukavice, ale co dál? Jaké kalhoty a boty? Nebudu kupovat okamžitě speciální na motorku, když ještě nemám ani řidičák. Co by jste si oblékli?

A co takhle zeptat se instruktora? Já si nepamatuji, co jsem na sobě měl, když jsem se učil na motorce, ale určitě nic speciálního, snad větrovku, džíny a botasky. Ale to jsem si jen rozšiřoval řidičák ze skupiny B+M a měl jsem snad pouze tři jízdy ve dvojím řízení.

Já myslím, že to zbytečně hrotíš. Skafandr, ani neoprén nepotřebuješ, stačí ti obyčejné oblečení - tričko, případně již zmíněná větrovka (podle počasí), určitě ne kraťasy, ale normální dlouhé kalhoty (třeba rifle) a jakoukoliv uzavřenou obuv. Určitě ne sandále, nebo pantofle. Předepsaný stejnokroj snad EU naštěstí doposud nenařídila...:-/

Já dělal ten stejnej řidičák na jaře. Helmu možná pučí v autoškole (rukavice jsem při žádné jízdě neměl). Jinak určitě dlouhý kalhoty a bundu co neprofoukne, nezdá se to ale i v letě v těch 50-ti hodně fouka a když budeš někde drandit hodinu, tak budeš rád že z toho slezeš.:-) No jinak bych to moc neřešil. Až budeš mít ŘP tak si koupíš co budeš chtít.:-) Jen bych si vzal nějaký pevnější kecky.:-):-) (komisař při závěrečkách měl kecy k tomu že musíme mít obuv nad kotníky:-) každýho se ptal jestli má, prej ho jinak nepustí všichni jsme mu to odkejvali (protože to byl bručoun) že jo a nikdo je neměl.:-)). My jsme měli intercom přidělanej na helmě. Tak to má asi každej jinak:?:

- zkoušek se neboj. Promě bylo nejhorší to hřiště s kuželama.

Na jaké líteš motorce já jsem jezdil na YBRku 125 a vůbec to nejelo.

Včera jsem udělal řidičák, takže super pocit. :)

Jinak pro ty co by nevěděli vzít si sebou: HELMU, RIFLE, BUNDU S KAPSAMI, SLUCHÁTKA, PEVNOU OBUV, ŽÁDNÝ STRES.

Jinak díky všem.

Na čem jsem jezdil? Raději nebudu zmiňovat, protože to byla nejhorší motorka na jaké jsem kdy seděl. (Autoškola byla však výborná)

Téma je VYŘEŠENO.