Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem říznul jsem se a nevím jak

Zdravím,

včera jsme byli s kamarády venku, trochu jsme popíjeli a tak...když jsem potom přišel domů, objevil jsem na ruce takové malé říznutí a vůbec nevím, kde jsem k tomu přišel. Chci se zeptat jestli s tím nemáte nějaké zkušenosti, jestli pro jistotu zajít k doktorce nebo to nechat být. Bojím se hlavně nemocí jako AIDS a tak...vím že touto cestou se to asi přenést nedá, ale nejsem doktor tak nevím.
Děkuji za případnou pomoc:)
Změna tupého předmětu, původně: Pomoc (karel)

včera jsme byli s kamarády venku, trochu jsme popíjeli a tak...když jsem potom přišel domů, objevil jsem na ruce takové malé říznutí a vůbec nevím, kde jsem k tomu přišel.

Asi tě nějaký z těch kamarádů přeřízl,tak snad jen na ruce.:-)
Ale AIDS na nožích,ostrých předmětech venku nebo třeba i listu papíru nebývá,tak se neboj.