Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto zavislost

otazka je jednoducha,ale principialne tazka,na com ste zavisly?moze sa jednat o pokrm,cinnost,aktivity,nieco bez coho si nedokazete predstavit zivot/v nadsazke,tak trochu.pre priklad,niekto zje kilo cokolady za den,niekto vypije 10 piv,niekto sa snazi najst pokemonov.co je smerodatne to nevie nik,len ten pocit ze nieco potrebujete,/ani sa nevie preco/to je hlavna indicia.takze smelo do nazorov.

na diskuze mame: debaty.net
Sem chodi lide resit sve problemy. (Kurt)

otázka je síce jednoduchá,ale nevieme ,koho sa vlastne pýtaš,"na čom ste závislý" je otázka pre jednu osobu,ktorá je pre nás ostatných neznáma......takisto sa nedá odpovedať na požiadavku "smelo do názorov",buď chceš odpoveď na položenú otázku,alebo počuť niekoho názor na niečo..........:-)...a toto je môj osobný názor na túto záležitosť............