Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Léky na astma

Dobrý den, nevíte někdo jaké jsou volně prodejné léky na astma (hlavně inhalátory)?

Jde o to že nemám alergoložku a ke svému praktickému se dostanu až za dlouho aby mě k nějaké doporučil. Je mi 20 let a naposledy jsem byl u dětské a dorost ale tam už mě asi nevezmou.

asi myslel spíš inhalátor typu berodual. ten nemůže předepsat žádný felčar, krom alergologa.

https://www.lekarna.cz/berodual-n-200dav-roztok-k- inhal-v-tlak-obalu/

když se koukneš na leták, tak zjistíš, že morfium, nebo heparin třeba jsou jen čajíčky oproti tomuhle. když jsem se léčil kdysi na průduškové astma, tak jsem měl berodual přísně hlídaný. vypadalo to jak u výslechu při návštěvě u doktora. ale při alergii na seno by mně při výsadku do hektarů sena dokázal z toho vysekat. jen ať není línej a dojde si tam. alergolog má telefon a udělá testovací tetovačku.