Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Doktoři?!?

Dobrý den , nedávno mi zjistili že mam "nemocnou SZ" jeden dr mi říká že mám zánět druhý že mám zvýšenou funkci a 3 že mám velkou strumu osobně jsem unavená blbě se mi poliká a už i odpadávám do chvilkového bezvědomí.. Nini beru letrox 50 imunochemie je : hTSH 9,067 mlU/l, FT4 9,53 pmol/l, ani TPO >1000,0 IU/ml
Abych pravdu řekla tak už mám pomalu strach se někam pohnout co se mi zase stane,. A chtěla bych poprosit jestli je na těchto hodnotách něco moc nebo málo děkuji

A predtym ako ti "zistili" tu nemocnu SZ, ti nebolo nic? (az po zisteni zacali potiaze? :)
Asi ti neostava nic ine len ist za dalsim lekarom, alebo zasa za tymi tromi a kazdemu povedat to co ti povedali ti dvaja dalsi, ze ci to nahodou neni to. Robili ti aj nejake dalsie vysetrenia? Ak ne tak skus to pozadovat (janeviem jake magnetorezonancie alebo co, ale to je drahe jak svina asi, alebo aspon ultrazvukom cosi, netusim nie som lekar.
Prip. skus si najst googlom nejaku lekarsku poradnu, ale tam ta asi tiez len poslu k lekarovi, ptz ked to nevie jednoznacne diagnostikovat ani lekar co je pred tebou a ma moznost urobit vysetrenia, tak to urcite nebude vediet diagnostikovat nikto telepaticky na dialku.

Proti zanetu vseobecne cohokolvek sa bojuje lezanim, pitim sipkoveho caju, jedenim medu a citronu a ovocia, prip. trochu multivitaminu k tomu. Ked to nebude pomahat tak to zanet asi nebude :-D Ale ber to skor ako humor, neriad sa tym. Ked odpadavas tak chod k lekarovi, a opytaj sa ho ci to nahodou neni vedlajsi ucinok tych praskov (prip. si to precitaj na letaku)