Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Helma s reproduktorem

Ahoj, často jezdím na motorce, někdy i 100km za den a úplně nejradši mám když si dám sluchátka, (dobrý no, nestojim o rady jak ohrožuju provoz se sluchátkama, chci upozornit že sluchátka mám celkem potichu a větší kravál dělá motor, krom toho jezdím těma největšíma prdelema celý republiky kde za 10km potkam max 1 auto) no ale sluchátka jsou naprd, taháš kabel a když si nasadíš helmu tak ty sluchátka stejně vypadnou z ucha a když ne tak diky stavu českých silnic jsou do 1km venku, chci se tedy zeptat, stejně mám v plánu koupit si jinou helmu, mám integrální helmu a jinou nechci, mě se jiný nelíbí, vyrábí se vůbec dneska nějaký helmy se zabudovanými sluchátky nebo nějaké helmy kde se připnou nějak sluchátka?...nemáte někdo nějaké zkušenosti s tím? Děkuji za odpověď.

O sluchátkách jsem neuvažoval, ale napadlo mne (ale jak se znám, asi to zůstane jako nerealizovaný nápad) přidělat si na helmu LED diody jako směrovky, koncové a brzdové světlo a nahoru modrou blikačku:-D:beer:

BTW: Občas vidím reklamu na nějaký motofon, aby se mohli domlouvat řidič se spolujezdcem. Jak je to řešené tam?

To sa divim, ze ako motorkar nepoznas/nepouzivas handsfree sady, co je uplne bezna vybava motorkarov pokial jazdia v skupine. Navyse ak mas potrebu telefonovat pocas jazdy je to nutnost.
Treba vacsinou akurat trosku upravit prilbu.
Je len samozrejme, ze ked ide ces to telefonovat ide cez to prehravat aj muzika.