Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Laska a cestovanie?

Dobry den.Poprosim o radu.Mam 20rokov ,moj priatel ma 29 rokov.Sme spolu 2,5roka.Nas vztah je relativne v poriadku.Nejake mensie,vacsie hadky tam samozrejme su,ale o to tu nejde.Moj celozivotny sen je odist do zahranicia,tam pracovat,cestovat.Moj priatel samozrejme ma na Slovensku rozbehnutu karieru ,takze ten o takom nieco nechce ani len pocut .Teraz sa bude stahovat do noveho bytu(doteraz sme spolu aj byvali aj nebyvali) resp.stale to tak je.Ja ale nie som pripravena sa usadit a zit stereotypnym zivotom.Neviem co mam robit,ako sa rozhodnut ,kedze ho velmi milujem ,ale takisto chcem strasne moc odist prec lebo zit tu ma nebavi.A takisto na vztah na dialku urcite neverim ani on.Dakujem za Vase rady :)

lebo zit tu ma nebavi

kedze ho velmi milujem

Tohle neskončí dobře. Jestli tady nechceš žít a on jo, tak se rozcházíte v dosti podstatné a zásadní věci. To, že se ve dvaceti nechceš usazovat není nutně chyba, ale není to třeba fér vůči příteli, který má jiné plány a třeba si do vztahu s tebou vkládá nějaké naděje.