Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Hledám nějaké podobné dobré skladby tomuto

Zdravím všechny
Takže jelikož miluji hudbu a dneska mám bejvák pro sebe tak bych si chtěl pustit nějakou muziku hodit se do takovýho chill modu a jen poslouchat, bavit se.Bohužel mě už všechny skladby co mám v pc omrzeli a nějaké nové neznám takže bych vás chtěl poprosit o doporučení vašich oblíbených nebo podobných těmto.

Co mě baví: Mám rád Metal,Drum and bass,Dubstep a výjmečně rap

Co se mi líbí jako konkrétně (ty nejlepší) :

Rap - Eminem: not afraid, Lose yourself
Drum and bass - Pendulum: Blood sugar, Slam, Voodoo people
Metal - Slipknot: Psychosocial, Devil in i, eyeless
a z dubstepu různé remixy jména neznám...

Některé tě možná zaujmou :-)

watch - Måns Zelmerlöw - Fire in the rain
watch - Uriah Heep - Easy Livin'
watch - Sly Boogy - That'z My Name
watch - Delirious (Boneless) ft. Kid Ink - Steve Aoki, Chris Lake, Tujamo
UbQgXeY_zi4 - Caravan Palace - Lone Digger
kKczPlzuoGY - W&W - How Many (Official Music Video)
ZPAcsrJcVQk - Fitz And The Tantrums - HandClap [Official Lyric Video]
pwu4v7VV5Hc - Static-X- The Only
fuLPJg2gwjQ - Oomph! - Augen auf
EXFawk7LFsM - Roger Whittaker - Finnish Whistler (Kennethaakonsen Remix)
wyo6qHkYiu0 - Axel Wikner - H.A.M (Audio)
kjiRY95s3Dg - Mandaroo - Whistle
iFpsAfNvUkw - T-Pain - Church ft. Teddy Verseti
5tDjYuqJRJQ - Kongos - Come with me now

Potom můžeš zkusit

Halestorm - rock/metal ?
Pellek ? Dělá covery normálních songů a předělává je do metalu kolikrát.

Dal jsem ti tu mix který zrovna dvakrát v rádiu neslýchám, ale myslím si že většina z nich má něco v sobě co v tobě vyvolá v určité chvíli pocit že si to prostě musíš pustit znovu. Někdy nostalgii třeba Static X nebo Sly boogy. Ale minimálně jedna písnička pro mne je taková že jsem si ji prostě jednou za čas musel pustit znovu, ale že bych si ji pouštěl furt dokola to ne.

Troufám si říct že většina je dost melodická. Dej potom vědět :-)

Ale ale, promin ze se te to tak dotklo, ale co u nas prisel hiphop "do mody" tak to slo do kopru. Kdejakej neknuba trapne basnickuje o tom jak je velkej a zlej, jak vsechny zmlati protoze ma strasne tezkej zivot apod., cele to vyplni jeste nejakym tim yeah, biach ci dzjooo a "skladby" jedou jak na bezicim pasu. Posledni trochu solidni zachvev byli HZM, ale bohuzel dopadli jak dopadli. Kdyz vidim jak "frajeri" typu reznik breci ze je nepusti na slavika, tak se musim smat.