Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Kručení ve střevech

Dobrý den,

Chtěl bych se zeptat již asi jeden rok mi neustále kručí ve střevech. Pamatuji si, že jsem měl angínu a bral jsem nějaká antibiotika a asi v tu dobu mé problémy začaly. Nemám žádné jiné problémy jako je průjem, zácpa, zvracení, bolesti břicha atd. Jsem po kompletním Gastru a výsledek je že jsem zdraví, nic mi nenašli. Nejhorší je to po ránu vzbudím se a hned mi kručí v břiše. Jdu na wc, najím se a stejně mi tam pořád kručí. Vyzkoušel jsem už espumisan, probiotika.. a začal jsem si kupovat vlákninu, ale nějaké zlepšení nevidím ani po měsíci užívání. Žádné stresové situace také neprožívám, takže stres můžu vyloučit. Děkuji za rady.

minerálny íl..t.j.blato,dnes sa v rámci bio a detox diety predá aj špina,ktorá sa pretým vo výrobných halách ostriekala hadicou do splaškového kanála,dnes je to špeciálny íl plný zdravých minerálov,predá sa aj rastlinný odpad,ktorý predtým končil v spalovni alebo komposte,veď šupky,škrupiny,stopky a otruby sú plné vlákniny a teda zdravé,pekne sa to zabalí,nalepí sa tam nálepka bio/eco/green/vital/fit a hurá ,predá sa to....

To máš pravdu,třeba i takový Actimel je vlastně ochucený odpad.Ne že by to bylo špatné nebo úplně nanic,ale jak kdosi kdysi prohlásil:Actimel je geniální nápad,jak velmi draze prodat syrovátku,která se dřív pouštěla do kanálu.
Prostě cokoliv odpadního se přibarví a ochutí,nasadí reklamní kampaň a už bez toho pár milionů lidí nedokáže nebo nechce žít.Než se tedy objeví něco "lepšího",tj.nový odpad.