Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Průšvih hned 2. den na SŠ...

Zdravím, ve čtvrtek jsem nastoupil na sš a pečlivě jsem si zapisoval všechny informace a moje třídní učitelka mi řekla špatnou skupinu na Angličtinu. V pátek jsme jeli už podle rozvrhu a já jsem měl zapsáno, že jsem ve skupině, která neměla mít Angličtinu ten den, takže ta skupina měla odejít domů o hodinu dřív. Jelikož jsem myslel, že jsem ve skupině, která má odejít, tak jsem odešel domů o hodinu dřív než jsem měl a to na Angličtinu mám zrovna mojí třídní, která mě s největší pravděpodobností hledala... Žáci a i učitelé , říkají , že je nejpřísnější na škole , ale take i nejspravedlivější, takže se bojím , co teď dělat. Zítra mi škola odpadne, takže tam bude muset moje matka zavolat a omluvit mě... Jenže nevim jak zareaguje a jestli to pochopí a nic z toho nebude a nebo to bude naopak a budu mít velký problém... Nevím co jí říct, mám pocit , že když řeknu , že to je vlastně její chyba, že mi řekla špatnou skupinu , tak se koukne zpět do svých papíru a řekne mi , že to tam má správně a že to byla moje chyba , protože jsem nedával pozor, takže budu muset asi dělat jakože to je moje chyba uplně a že ona za nic nemůže , abych si jí neznepřátelil a budu vypadat jako naprostý pitomec přes spolužáky a i před ní... Mohl by mi prosím někdo říct co dělat a co bych jí měl říct jako omluvu ?

děkuji za rady
Změna kategorie, původně: Vztahy (Kurt)

Hlavne klid. Ja byl v prvaku taky posranej ze zacatku :D nejlepsi byl ctvrtak ale. Hej Jakube kde jsi byl v uterý... Co ja vim mam dulezitejsi veci na praci nez resit kde jsem byl mimo skolu (vetsinou STK a podobny sracky nebo jsem na to proste sral)... Do ucnkvky "nemoc" a po pitchi.

Maturita za 1-2 ze vseho bro