Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Druhá prihláška na strednú

Dobrý deň!
Som chlapec ktorý potrebuje pomoc. Som už deviatak, čiže onedlho sa začne stredná škola. Každý si má vybrať 2 školy, na ktoré by išiel: jednu hlavnú a druhú záložnú. No lenže ja mám jeden problém, a ten je taký že si neviem vybrať druhú školu. Prvú som si dal mechanik počítačových sietí. Mám rad modernú technológiu, počítače a pod. Je to moja vysnívaná škola, ale keby sa náhodou niečo nepodarilo, treba mať aj nahrádnu. Baví ma všetká táto moderná technológia, ale nenašiel som zatiaľ žiadnu školu ktorá by mi vyhovovala. Vedel by mi niekto poradiť?? :/ Za každú odpoveď som nesmierne vďačný :)
Pekný deň prajem!
Změna kategorie, původně: Hobby (Kurt)

Najdi si seznam všech středních škol v tvém kraji a vyber si další obor. Zajímá tě IT, pochybuju, že v celém kraji máte jediný obor na IT. Nebuď líný a hledej.
Jinak co my ti máme radit. Nevíme tvé studijní výsledky, jiné zájmy, ani odkud jsi. Nebudeme ti radit všechny IT školy z celého Slovenska... Internet evidentně máš, tak googli.