Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ebay - otevřený spor

Zdravím tu věechny.
Koupil jsem arduino a za dva dný toho prodejce s ebay vykopli.
Prý za porušení pravidel.
Termin byl do 1 zaři.
5 zaři jsem otevřel spor a kontaktoval prodejce, který se neozval.
Dnes mi přišlo s ebay toto.
ebay.png
Co dal,čekat?

no, je to jednoduchý, asi bys měl bez odkladu udělat prostě to, co ti v tom textu říkají, teda kontaktovat prodejce - jó, znovu. pokud se ani tentokrát neozve, kontaktovat znovu e-bay a doložit jim svou komunikaci s prodejcem a sdělit jim, že to nepomohlo a žádat je o vrácení peněz a vůbec o nějakou odpověď. Asi budeš muset být trochu neodbytný a vytrvalý. Mimochodem, jak jsi platil? paypalem? a jaký měl prodejce hodnocení (feedback)?

Funguje to tak, že otevřeš spor.
V rámci otevření napíšeš prodejci zprávu, jako že ti nic nepřišlo, zda ti může napsat sledovací číslo zásilky, apod. (dřívejší komunikaci s ním před valstním otevřením sporu tam můžeš klidně přiložit)
Prodejce má na odpověď myslím 5 dnů.
Až 5 dnů uplyne, tak jsou možnosti:
1) Pokračovat v komunikaci s prodejcem( pokud odpověděl) a nechat si od něj poslat buď zpátky peníze, nebo poslat zboží znovu.
2) Kliknout na možnost rozhodnutí sporu mezi vámi pracovníkem ebaye/paypalu.

Ten v případě, že prodejce není schopen doložit sledovací číslo zásilky a to, že jste zásilku skutečně obdržel rozhodne do 2 hodin ve prospěch kupujícího a peníze vám pošle na účet.

Je úplně lhostejné o jako částku se jedná. Navrácení zaplacené částky za neobdržené zboží je otázka pár kliknutí, takže je nesmysl to podvodníkovi nechávat.

Přesně to jsem už udělal.
Otevřel spor a kontaktoval prodejce.
Uplynulo 5 dní a prodejce neodpovida.
Po 5 dnech mi přišel ten email.
ebay.png

Toto mně zajima.
2) Kliknout na možnost rozhodnutí sporu mezi vámi pracovníkem ebaye/paypalu.
Nemužu najít na co kliknout?