Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem sázení

Sazí tady někdo za velké peníze? My jsme tak s kamarádem přemysleli že třeba když vsadíme za 10000 kurz 1.10 jednou každý den,tak jsou z toho celkem pěkný prachy ale zase co je lepší sázet na live nebo na normální kurzy

Hosi pokusate sa vynajst koleso.
Kurzy su prepocitane tak, aby nebol mozny ziadny kombinacny model, ktory by umoznoval nejaky matematicky ünik".
"Vsadzat na kurzy 1.1 napadlo uz asi kazdeho, mna uz pred 25 rokmi a vacsinou som prehraval.
Ja na rozdiel od vas som siel dalej a skusal modely 1.1 na entu, pretoze pri kombinacii 1.1 sa po case dostanes tak, ze zlepsis pravdepodobnost o 10%.
Nie nefunguje to.
Ak neveris over si to na nizkych sumach, vsadzaj trebars 50, ci 100 CZk a uvidis po mesiaci, ze si v minuse.

Znal jsem jednoho takového. Dokonce můj kamarád. Teď nevím, jestli ještě sází. V našem městečku už se neukazuje. Dluží na všechny strany. Mně jenom 100 000.
Chlapci, klidně do toho jděte.
Preventivně ale upozorňuji, že ze mě už nic nevytáhnete.