Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nová škola

Dobrý den, já jsem začal chodit do nove skoly a trápi mne že jsem introverd (asi) nevim o čem mám s mimi spolzakami mluvit. oni mluvi o rozumnych veciach ktoré by ma nenapadli ale zase smeju sa trápnym veciam (pre mna) neveim sa k ním ozvat a neviem proc ale ani neco smiesne povedat ani nič a trápi ma to. myslíte že to je v poradku? čo mám robit
Změna kategorie, původně: Vztahy (Kurt)

Stačí když budeš v jejich přítomnosti (nesedět někde v koutě), občas se zasměješ jejich hlodům, případně, když tě něco napadne, tak k tomu něco řekneš. Znáš to - mlčeti zlato. Lepší než kdákat kdejakou kravinu a ztrapňovat se, je lepší občas mlčet.