Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Zrusení účtu na watchmygf(pornostranky)

Dobrý den jsem už docela v pokročilém věku a s ženou jsem se chtěl podívat na nějaké porno video na těchto stránkách.Po zaplacení kartou s předplatným na jeden den za 24 korun mě,ale přišel email že po uplynutí jednoho dne mě budou strhávat automaticky každý měsíc 1028 kc az dokud učet nezrušim.Muže mě s tim prosim někdo pomoci jak na to děkuji

loading...

Neznám jejich pravidla, pátrat po tom nebudu. Pokud neplacení = zrušení předplatného, bude to OK. Jen ale aby tomu tak bylo…

Koukal jsem se na ten web a videa mi jdou prohlížet (a tedy i případně stahovat) bez jakéhokoliv účtu). Není mi jasné, proč tam tedy cokoliv platit.