Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Duch môjho otca ?

Vo februári tohto roku nás opustil otecko. Nič nezvyčajné sa nedialo až doteraz. Ubehlo pol roka a začali sa diať rôzne veci ktoré si nevieme vysvetliť. Ešte predtým než sa všetko udialo, deň predtým než otca brali do nemocnice moja mama videla v periférií niekoho kto prechádzal z miestnosti do miestnosti , tieň počas varenia. Môj otec bol celý čas v kúpelni, a nikto iný okrem nich vtedy doma nebol.

Druhý deň nato môj otec dostal porážku, brali ho do nemocnice kde za 12 dní podľahol. Mal 54 rokov, nefajčiar, nepil, aktívne športoval. Ubehlo pol roka. Moja sestra spí v posteli kde bol môj otec. Skoro každú noc počuje kroky na podlahe. Teraz sa ale veci začali diať intezívnejšie. Počula kroky, niekto narazil do rohu postele a akoby si ľahol vedľa k nej. Ona strachom vykríkla a utiekla radšej preč. Ráno keď prišla, polohovacia posteľ mala zdvihnutý predok, a pritom tam nikto nebol a skoro nikdy sa tá funkcia nepoužívala.

Máme karavan. Sestra išla pozrieť s kamošom dovnútra, lebo niečo hľadala a rozprávali sa o otcovi. V tom zrazu sa otvorí skrinka a vypadli z nej taniere ktoré sa rozbili.

Chcel som si pozrieť s otcom dobrý film, ktorý som si prichystal. Teraz som ho pozeral sám a takto si vravím do vzduchu že : vidíš otecko, toto som si chcel s tebou pozrieť... v tom vypne telka tak na 3 sekundy a znova zapne.

V noci sa zobudím na kroky ktoré počujem pod oknom. Niekto akoby klopal na okno ale nikto nikde. Vybehnem von s palicou že asi zlodej, a nikoho nikde. Máme veľký dvor, takže tak rýchlo by neutiekol.

Máme mačku ktorá občas spávala v posteli rodičov. Vždy spávala na strane kde bol môj otec. Teraz keď vojde, tak stranu otca zdaľeka obchádza a keď ju tam položíme tak je podráždená.

Ja som taký že aj verím aj nie. Ale verím že niečo je medzi nebom a zemou čo si neviem vysvetliť.

Neviem ako si to mám vysvetliť, či je to naozaj duch môjho otca, či nám robia zle zlý duchovia. Na koho by som sa mal obrátiť ?

To mi je jasné že živý ľudia sú svine :) ... ale tak dejú sa veci okolo mňa ktoré nie sú normálne si myslím...a nie , nie som blázon...a nepotrebujem psychiatra, ďakujem... viem čo vidím a vnímam. Práveže ja ich asi moc chcem vidieť a preto sa mi naschvál neukazujú :D

Zdravím
S naší realitou je to dozajista jinak, než jak ji běžně vnímáme, skutečnost je taková že žijeme ve světě který navzdory neustálému zkoumání "stále plně neznáme". Vezměte si jen jaké teorie se v poslední době objevují ve fyzice, vše nasvědčuje spíše tomu že realita je spíše "multidimenzionální". Pryč je doba kdy se jakékoliv "anomálie" lehce smetly se stolu s poukazem na návštěvu psychiatra.