Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Chyba v úsudku

Mám takovou otázku. Zalíbila se mi holka (A) a tak jsem si s ní začal psát. Snažil jsem se jí vytáhnout ven, ale protože jsem zahálel a začala škola, tak neměla čas. Během dvou týdnů od začátku školy jsem poznal (pouze přes internet, protože bydlí daleko) jinou dívku (B). Začal jsem si s ní psát a začal jsem si s ní posílat také fotky. Vše bylo tak nějak v pořádku a cítil jsem se skvěle, když jsem si s ní volal. Avšak se líbila mému kamarádovi a on mi to řekl už když jí poznal. Rozmýšlel jsem se, co udělám, jestli jí to řeknu, nebo spíše si s ní přestanu psát. Nakonec jsem jí to řekl (B). Cítil jsem, že zrazuji kamaráda. Zeptal jsem se jí, jestli by u ní měl šanci, kdyby nepotkala mě a odpověděla, že by neměl absolutní šanci. A tak jsme spolu vymysleli plán, jak by jsme ho odradili... A taky se tak stalo (je mi zle z té faleše). Ve chvíli, kdy se to stalo jsem byl velmi spokojený. Nyní jsem se však rozpomněl a uvědomil jsem si, co jsem udělal za hroznou věc. Také jsem tu dívku (B) poznal více a zjistil jsem, že místo toho, aby chtěla být se mnou, chce být s mým tělem a také zřejmě lže. Co se týče té první (A) dívky, tak jsem si mezi tím uvědomil, že k ní cítím něco mnohem více.

Jsem si vědom toho, že každý udělá v životě něco, čeho lituje, ale připadá mi, že se mi kvůli tomuto hroutí svět. Kamaráda jsem v podstatě zradil (dá se říct, že jsem mu přebral holku (B)... i když by ho nechtěla) a tu první dívku (A) jsem vlastně zradil také... Snažím se to nějak napravit, ale zdá se mi, že to moc nejde... Obě dívky se znají přes kamarádku a když něco udělám, tak ta druhá (B) může rozeslat mé fotky. Myslím si, že by toho byla určitě schopna. I když to jsou fotky pouze do půl těla, tak je to nepříjemné.

Mám tedy nápad, jak bych to zkusil napravit. Samozřejmě bych se omluvil kamarádovi a řekl mu pravdu (je mi jasné, že mi neodpustí). Dále bych se choval tak, aby mě ta holka (B) nechtěla a pokusil bych se jí smazat chat se mnou. Určitě se nevyhnu pomluvám, ale když člověk není rozumný, tak platí.

Má někdo lepší nápad, co udělat? Děkuji.

loading...

OMG, ty řešíš nějaký vztahy s někým, koho jsi ani v životě neviděl? Prostě se na ty baby vyser, najdi si další. Když budou mít pindy, všechno popři.

Kamaráda jsem v podstatě zradil (dá se říct, že jsem mu přebral holku (B)

Žádnou holku jsi mu nepřebral, všechno to jsou jen plky po internetu. A vlastně ani nevíš, jestli to ta B nehraje na obě strany, na tebe i na tvýho kámoša.
S holkou se chodí drže se za ruce, ocicmávající se na lavičkách a takový ty věci okolo. Ne po internetu, když jste se ani nikdy neviděli. To si jen hrajete.

Prostě několik rovnic o dvou neznámých,tj.A+B a dvou známých-Ty s kamarádem X+Y.
Máš to těžké,ale asi si budeš muset vybrat.

Dále bych se choval tak, aby mě ta holka (B) nechtěla a pokusil bych se jí smazat chat se mnou.

Tak proč se s ní normálně nerozejdeš?Raději v dobrém,aby se nemstila a nezačala rozesílat ty fotky.Zkus to svést na toho kamaráda,že ho prostě nemůžeš dál podvádět,žere Tě strašně svědomí a proto s ní nemůžeš dál být,i když Tě to mrzí,ale jeho znáš už mnohem déle.A kamarádovi to řekni až potom,ne teď,že s ní ještě něco máš.
A pořád je tu riziko,že až odmítneš a zavrhneš B a budeš usilovat o A,ta se na Tebe vykašle taky.Ale alespoň snad zbyde Y.