Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno auto

Ahojte☺ , co myslíte, že je lepší auto bmw x3 za 220000 rok 2007 km napr 230 000 nebo auto rok 2013 45000 km cena 180 000 ? Samozřejmě je tam plno otázek, koroze, kosmetické vady a tak dále, spíš m jde o hepoterycky názor. Díky

Ta otazka je nezmyselna, takze nie je mozne na nu spravne odpovedat. Znacim a vyriesenia.
Auta sa nekupuju len podla poctu kilometrov, ale podla:
- rozpoctu
- poziadaviek na vnutorny priestor
- rocneho najazdu
- typu jazdenia (kratke , dlhe trasy, dialnica a pod)
- podla stylu vodica
- podla zamerania (rodinne, pracovne, do terenu)
- podla estetickeho vnimania kupujuceho (paci/nepaci)
- podla najazdenych kilometrov, servisnej historie, predchadzajucich majitelov a pod

Dobre rady na zaver...90% aut v bazaroch ma stocene kilometre. Kupa od neznameho cloveka je vzdy riziko. Kupa od znameho (a prveho majitela) relativny pocit istoty. Kupa noveho auta, relativny pocit bezpecia a bezporuchovosti.