Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem vypadám tlustě

Dobrý den, mám problém vypadám tlustě, mám hodně tuků na břichu, ale vážím jen 54 KG a měřím 168cm, nevím jak to mám shodit a je mi 15let. cvičím 3x týdně hokejem a 3x týdně s činkami (dřepy, bench, jednoručky) Nevypadá to vůbec dopře, děkuji za odpověď. :)
Změna předmětu, původně: Adam (karel)

Jak už zaznělo, cvičením nezhubneš. Má rada zní: nežer. Někdy před čtvrt stoletím jsem měl taky období dělové koule a po zdravém nasrání jsem zvolil dělenou stravu (a ouplně vypustil alkohol /to bylo nejhorší ]:)/). Za necelý rok třicet kilo dole.