Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Test na moč - ŘP

Zdravím,

dnes jsem podstoupil u svého obvodního lékaře kontrolu o vydání posudku na ŘP.Sestra mi vzala moč,a já se ptám,jestli jsou testy moči cílené na drogy či ne,protože jsem v minulých týdnech marihuanu měl. Posudek mi však doktorka vydala,a vše je v pořádku.

2004-277 nascroluj si az dole "IX. Nemoci, vady a stavy spočívající v závislosti na požívání psychoaktivních (psychotropních) látek, léčiv nebo jejích kombinací (toxikománie) vylučující zdravotní způsobilost k řízení motorových vozidel"

Jestli se nepletu, tak pokud nejsi pravidelny hulic, tak po tydnu by to uz poznat nemeli.

vysvětlím. Moč se odebírá primárně pro určení zdravotního stavu. To je jestli vše funguje jak má a sekundarně jestli vypadáš jak fetak tak moč pošlou na lab rozbor cílený na všechny drogy. Tam zjistí co konkrétně jsi měl a a nějakou hodnotu účinné látky kterou jsi měl. Podle té hodnoty, výšky,věku,váhy,... lze odhadnout jaké množství jsi měl a jak pravidelně bereš. Ale jak je zde již napsáno, musí se to poslat do laboratoře a trvá to dva dny většinou.. Aneda se to ojebat. Příklad: vyjde na mařenu a hodnota kolem 257(nevím jednotku) z toho když si sem tam za pár měsíců dáš tak je hodnota kolem 50 -pravidelně huliš a doktor už může o potvrzení ŘP pochybovat. To on dá razítko na to že nejsi schopný způsobit za volantem škodu.. Asi tak