Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Přehlášení vozidla

Dobrý den ve spolek,

Mám otázku ohledně přepisu vozidla, jak to je teď od nového roku, co je potřeba vše, a jak postupovat, případně na co si dát pozor.

Předem děkuji za odpovědi. :)

Děkuji, ale ještě by mě zajimala informace, jak je to s odhlášením/přihlášením do jiného kraje, je třeba přihlásit vozidlo ve stejném kraji kde bylo odhlášeno, nebo stačí jen odhlášení v daném kraji kde je vozidlo registrováno ?

kdyz jsem to delal ja predloni..

majitel auta tchan, okres jinde, prodej do bazaru, okres "u me".. tchan musel s velkym TP na dopravni inspektorat osobne tam jinde a odhlasit auto v prospech bazaru, jinak to pry neslo..
prihlaseni pak uz probehne dle trvaleho bydliste noveho majitele..

neco se s registrem nedavno menilo, doporucuju zvednout telefon a zavolat :)