Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem řidičák

Mám dotaz ohledně Vašich zkušeností , měl jsem dopravní nehodu kdy auto přede mnou nečekaně zabrzdilo aby odbočilo a já jsem do něj narazil , takže se bude zřejmě jednat o nedodržení vzdálenosti , paní odvezla sanitka ale měla jen lehký otřes mozku a hned druhý den ji pustili domů , třetí den normálně fungovala , nemám žádné trestné body a je to moje první nehoda , alkohol jsem samozřejmě neměl , jaké máte zkušenosti s odebráním řidičského oprávnění v podobné situaci ? , potřebuji řidičák na výkon zaměstnání tak bych rád věděl co mi hrozí děkuji

Bude to řešit magistrát,nejspíš to bude pokuta 25000.-a zákaz na dva roky. Stalo se mi něco velmi podobného. Odvolal jsem se na magistrátu a referent nelenil a případ poslal na Policii,kde jsem byl obviněn z trestného činu ublížení na zdraví. Po poradě s právníkem a jeho pomocí bylo trestní stíhání podmínečně na dva roky zastaveno. Celou tu dobu jsem mohl jezdit a jediný výdaj bylo "vyrovnání" s poškozeným. Výše byla méně,než původní pokuta na magistrátu.