Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Třes rukou

Dobrý den,

už několik let se mi klepou ruce, až nyní jsem se to rozhodl řešit, jelikož jsem začal chodit na hotelovou školu, na které mi třes dělá problémy (např. při roznášení na tacu)
Jsem hubený ektomorf (kdyby to s tím nějak souviselo) a řekl bych, že něco jako stres můžeme vyloučit
Nevíte, co může třes působit a jak se tomu vyhnout?

Děkuji

To je pěkně idiotské! Pochybuji, že někdo "na Internetu" má jeho zdravotní dokumentaci! Může mít velmi závažný zdravotní problém ==> zásadně řádné lékařské vyšetření. Nechávat takový symptom několik let bez řešení není také moc dobré.