Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Třes rukou

Dobrý den,

už několik let se mi klepou ruce, až nyní jsem se to rozhodl řešit, jelikož jsem začal chodit na hotelovou školu, na které mi třes dělá problémy (např. při roznášení na tacu)
Jsem hubený ektomorf (kdyby to s tím nějak souviselo) a řekl bych, že něco jako stres můžeme vyloučit
Nevíte, co může třes působit a jak se tomu vyhnout?

Děkuji

To je pěkně idiotské! Pochybuji, že někdo "na Internetu" má jeho zdravotní dokumentaci! Může mít velmi závažný zdravotní problém ==> zásadně řádné lékařské vyšetření. Nechávat takový symptom několik let bez řešení není také moc dobré.

to zodpovedne dokáže posúdiť výlučne odborný lekár po potrebných vyšetreniach,cez internet sa to nedá,príčin môže byť X,od nevinného chýbania draslíka,vápnika a horčíka v organizme,ktoré sa dá "liečiť" nasadením príslušných doplnkov do stravy až po závažné poruchy nervového systému ako začínajúca skleroza multiplex,skrytá a zatial nediagnostikovaná cukrovka a s ňou súvisiace trasenie pri hypo a hyperglykémii,zarastanie nervových kanálikov v chrbtici to môže byť hocičo,to sa jednoducho na dialku cez internet nedá nijako zodpovedne posúdiť a kto by tvrdil,že to dokáže,toho môžeš rovno považovať za šarlatána,tomu by som nezveril ja osobne na preliečenie ani mačku,ktorá sa mi nakvartírovala tento rok v lete do pivnice....