Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Duch v dome?! :(

Fakt si neviem rady. Ale od doby čo sme sa nastavovali do jedného bitu tak sa to všetko deje. Totiž v minulom bite sme mali vsetko v poriadku. Ale od doby čo sme sa nastahovali do nového bitu tak sa nám nič nedarí. Stále máme zlomené ruky, nohy, hlavu. Ja som si napr. dnes zlomil zasa ruku. Preto píšem jednou a to sa mi dosť tažko píše. Neviem či tu máme ducha alebo čo... totiž ako sme sa sem nastahovali týždeň to tu bolo OK. Ale potom to celé začalo. Elektronika sa nám začala kaziť, kohútik na vodu nejde, nejdú zavrieť vchodové dvere atď... neviem čo máme robiť. Ako keby tento bit bol prekliaty. Alebo ako keby tu žil zlý duch fakt neviem čo s tím mám robiť :( kúpime napr. nový sporák a do 2 dní sa pokazí. Nechápem tomu.

Elektronika sa nám začala kaziť, kohútik na vodu nejde, nejdú zavrieť vchodové dvere atď

to bude mat uplne prosty dovod a to ten, ze mate asi naprd rozvody/zastrcky (ak hlinik tak podotahovat), naprd kohutik, a naprd dvere.
Lamanie ruk a noh mozno suvisi s tym ze si stale myslis ze si v starom byte, a narazas v noci do stola :)

Dvere kohutiky a rozvody sa daju opravit, a ostatne kdejake blbe veci sa deju kazdemu.

Takovej ten klasicky naranzovany byt, ktery vypada funkcne, dokud se nezacne pouzivat. To najednou clovek zjisti, ze futra u dveri jsou kriva, ze kohoutek byl tak prolezlej, ze stacil tyden a je po nem a elektricky rozvody nici vsecko, co se do nich zapoji. Ale samozrejme to lze svadet i na duchy, proc ne :)

No a k vasim zlomeninam snad jen rict, ze jediny nesikovni lidi na svete nejste.

My máme doma taky jednoho, ale to bude asi kámoš. Zapíná nám televizi. ;-)
Stává se to tak jednou za 1-2 měsíce, když se rozhodneme, že jdeme koukat na telku, tak hned jak dojdeme do obýváku, tak se televize sama zapne. Ovladače jsou na stole a nikde poblíž (rodinný dům) jiný ovladač není. Říkali jsme si, že blbne telka, že se sama zapíná, ale ono světe div se, ona se nikdy nezapne sama v noci nebo když někdo není doma, nebo jsme venku. Vždycky se zapne chvilku předtím, než ji chceme zapnout sami. Už jsme si na to zvykli a říkáme, že nás tam bydlí o jednoho víc. ;-) m.

Já bych začal změnou jídelníčku, hlavně vyřadit jídla co nadýmají a více větrat. Pak jste s těch duchu omámení, proto si pořád lámete hlavy. Taky kvůli tomu nešetrně zacházíte s vybavením bytu a proto se vám pořád něco kazí.

A casto se jim rika "manželka" :-D

Jedina skodliva entita je nejakej pendrag, ktery prinasi bludy naivnim panickam a nabizi jim za 1000kc drevene srdickou s runou, ktere jim prinese tolik stesti :) Kdybys chtel tolik roznaset pozitivni energii, tak jim tam tu runu nacmaras i za mene, nez za 750kc, nemyslis? Tri tahy steteckem...opravdu dobrodinec :-D