Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Duch v dome?! :(

Fakt si neviem rady. Ale od doby čo sme sa nastavovali do jedného bitu tak sa to všetko deje. Totiž v minulom bite sme mali vsetko v poriadku. Ale od doby čo sme sa nastahovali do nového bitu tak sa nám nič nedarí. Stále máme zlomené ruky, nohy, hlavu. Ja som si napr. dnes zlomil zasa ruku. Preto píšem jednou a to sa mi dosť tažko píše. Neviem či tu máme ducha alebo čo... totiž ako sme sa sem nastahovali týždeň to tu bolo OK. Ale potom to celé začalo. Elektronika sa nám začala kaziť, kohútik na vodu nejde, nejdú zavrieť vchodové dvere atď... neviem čo máme robiť. Ako keby tento bit bol prekliaty. Alebo ako keby tu žil zlý duch fakt neviem čo s tím mám robiť :( kúpime napr. nový sporák a do 2 dní sa pokazí. Nechápem tomu.

A casto se jim rika "manželka" :-D

Jedina skodliva entita je nejakej pendrag, ktery prinasi bludy naivnim panickam a nabizi jim za 1000kc drevene srdickou s runou, ktere jim prinese tolik stesti :) Kdybys chtel tolik roznaset pozitivni energii, tak jim tam tu runu nacmaras i za mene, nez za 750kc, nemyslis? Tri tahy steteckem...opravdu dobrodinec :-D