Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Rozjazd auta

Zdravim, mam taky problem, alebo skor starost, ze ci mam dobry rozbeh auta. V autoskole vsetko v pohode, na rozbeh nemali ziadne pripomienky, ale teraz ked jazdim tak si myslim ze to nieje tak dobre. Chcel som povedat ze ci je problem, ked pri rozbehu pridam trocha viac plynu, kedze nie vzdy sa mi podari najst ten bod zaberu v mojom aute.

Ono to taky může být typem auta. Sám vím jak jsem nadával na hyundai i30 (benzín), který má spojkový pedál jako gumu. Není skoro poznat kdy spojka zabírá. Potom jsem přesedl do dieselového peugeota a tam je cítit kdy spojka zabírá. Než jsem si zvykl tak jsem si připadal jako začátečník.

Znáš pořekadlo "I mistr tesař se někdy utne"? Aneb - i profi řidičovi, co má najeto statisíce či miliony kilometrů, někdy auto při rozjezdu zdechne nebo zavyje.
Vůbec se tím netrap, auto tím nijak neničíš ani nezatěžuješ.