Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Střední škola

Ahoj lidi. Potřebuji váš názor, co se týká střední školy. Nemohu se rozhodnout mezi Ekonomkou/obchodni akademii a Chemickou průmyslovkou. Mám zájem o oba dva obory a taky bych se jim rád věnoval i na vysoké škole, ale bohužel nevím jaký vybrat. Jsem v deváté třídě a učím se celkem dobře. Mám zájem i o humanitní obory, ale to zůstane jen jako zájmem ( nedá se tím uživit). Dále mě baví geologie, ale střední taková není a taky nevím jestli je mnoho takových pracovních nabídek. Děkuji za jakékoliv odpovědi.

Jdi na chemkarnu. Na VSE se z ni klidne dostanes, obracene, tedy z ekonomky na VSCHT je to podle me horsi. A kdyby nakonec nahodou bez VS, chemiku je malo. Jediny minus je, ze na ekonomce je podstatne vic holek:-)
A chvalim pomerne strizlivy pohled na vec - humanitou se sice asi uzivit da, ale...