Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Jiná barva obinadla, potah na sádru

Ahoj,

stala se mi nehoda a mám na pět týdnů sádru na ruce. Chci se zeptat, jestli nevíte zda-li se vyrábí jiná barva obinadla či přetah přes sádru. Ta bílá hrozně řve, je ihned umazaná a budí to moc pozornost. Kdyžtak odkazy, nebo na co se v lékarně apod. poptat. Děkuji

loading...

Tohle jsem taky našel (Homosexuální jednorožec není zrovna můj styl), úplně by stačil černej, šedej, modrej obvaz, ale nic jsem nenašel :-/ zkusim ten facebook. Díky

//zítra jdu na kontrolu, tak se zeptám ve Vinohradský nemocnici (kde to údajně nabízej za příplatek), jsem zvědavej, co mi na to řeknou, ale asi mě rovnou pošlou do ( ! )

To mě prvně také napadlo, ale řikal jsem si že to nebudu dělat touhle amatérskou formou.. Je ostuda, že se v českém zdravotnictví nedá nic takového sehnat... Inu nezbývá než zajít do dámského obchodu s módou a osahávat silonky :-D díky za typ

//tak to co by na tu ruku šlo (rozuměj - žádné krajky či latex) stojí 5ti kilo... To mi přijde až moc za estetický vjem...

Já furt žila v tom, že se doktoři ptají, jestli na to nechceš nějaké barevné obinadlo. Bratr měl ruku zlomenou před nějakými 15 lety a měl sádru omotanou modrým obinadlem. Že se ho snad nějak ptali, jestli to chce něčím omotat a tuším, že si i mohl vybrat barvu.