Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknutoVyřešeno Mykoza penisu

Dobrý den prosim vás je mi 16 let a mam mykozu penisu bude to asi tim že sem dřív často masturboval aniž bych ho umyl a tak teď ho miju každej den jako každej druhej člověk a pořád to nemizí kdybych to mazal niveou nebo indulonou pomohlo by to prosím moc poraďte. Předem děkuji
Mykozu dokazu liecit doktori, takze smelo nejakeho navstivit. (fleg)

loading...

To nepotřebuju aby jste mi ho umývali jen bych prosil o radu jestli by to pomohlo mazání indulonou nebo niveou ale i kdybych si to mazal mělo by to nějaké negativní následky třeba ještě rozšíření mykozy ? Předem velice děkuji. :-)

1. Nepoznas mykozu penisu
2. Nejsme doktori
3. Indulona neni lecivo
4. Jestli na to chces nutne neco mazat, kup si v lekarne Clotrimazol krem
5. Aplikuj podle pribaloveho letaku
6. Pokud se to ani po tydnu nezlepsi, plati odpoved c. 1
7. Navstiv lekare