Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vlastní eshop

Dobrý den, mám dotaz. Je mi 21 let a už delší dobu plánuji, že bych si zřídil vlastní eshop. Mám zaměstnání, zatím bych zkusil jako vedlejší činnost a pak by se uvidělo, ale rád bych postupem času dělal sám za sebe. V současné práci jsem 2 roky, kde jsem se zákazníky denně v kontaktu, komunikace s nimi není problém. Eshop si také umím vytvořit a spravovat, co bych prodával také vím. Mám třeba i v "rukávu" věci, co ostatní provozovatelé nemají. Nejhorší bude asi sklad, místa mám dost, ale ne vždy na vše, v každém případě mám možnost od odběratele dodání do 1 dne. A proč tohle vůbec píšu. Vím co bych dělal, jak bych to dělal a co bych prodával. Ale mám obavy z toho, že eshopů je všude plno už zaběhlých a proč by se měl chytit právě ten můj. Jak jsem psal, věci co ostatní nemají mám vymyšlené, ale i tak. Konkurence je v tomhle hrozně velká.

Co myslíte, má vůbec smysl začínat a investovat č as a penzíe? Něco to vezme, už třeba jen reklama a další. Díky za názory.

No já bych to napřed zkusil prodat na Aukru,vem pár kusů od každého druhu,nasaď prodejní cenu a dej Koupit hned.A uvidíš,jestli to hned všechno prodáš nebo tam bude všech 5 kusů ještě za týden.Když se o to lidi poperou,můžeš to pak prodávat ve velkém sám.Po 1 kuse ne,to bys neviděl další zájemce.A dražbou moc nezjistíš.