Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Tloustnuti - ma cenu začít hubnout už teď?

Dobrý den, už poslední 2 roky začínám přibírat, vždycky jsem byla taková ta štíhlá holčina, někdy až moc, no ale poslední dobou je to horší a horší. Začala jsem přemýšlet o tom, že příští rok začnu hubnout a zdravě jíst a cvičit, protože se už nemůžu dívat jak mé boky stále rostou, snad mě chápete... Nejsem na tom nějak extra hrozně. Ale chtěla bych se jen zeptat, mám už začít přestat jíst takové ty sladké jídla a prostě nezdravé pochoutky už teď? Chtěla jsem si "užít" přejídání až třeba do Vánoc, ale špatně se mi na tu moji rostoucí postavu kouká... Nějaké tipy? Děkuji za odpověď :)

Dve finty, relativne bez namahy.
Ak chodis spat dajme tomu o 10, tak posledne jedno o 6-7 hodine maximalne.
Ak jes 3x za den, skus mensie porcie a jedz 4-5x za den.
Toto mas relativne bez namahy.
Hybat sa odporucam tak, ci tak, pohyb nam okrem estetickych pozitiv dava aj tie zdravotne.
P.S. Neviem kolko mas rokov, ale od isteho veku pozorujem, ze drviva vacsina chlapov v mojom okoli vyrazne viac uprednostnuje zeny, ktore je za co chytit...takze sirsie boky ber casom ako pozitivum a nie negativum.

No tak to se podívej na svojí mámu a babičku a zjisti, jestli to prostě nebude trochu boj s větrnými mlýny ;-) My ženský od určitého okamžiku míru a rozložení ukládání tuků do některých partií moc neovlivníme. Možná prostě budeš mít vždycky širší boky.
Tím ale neříkám, že máš genema omlouvat faldíky z přejídání. Pokud sama cítíš, že jsou ty špíčky ze sladkostí (to pozná každý, že s tím může něco dělat) a vadí ti to, tak to shoď. Vysaď sladký (včetně nápojů) a slaný pochutiny (brambůrky atp.) nejez na noc a zajdi si třeba 2x týdně zaplavat. V tvém věku to půjde snadno. Hlavně to nepřežeň, chlapi radši krev a mlíko než kosti :-)