Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Game of Thrones - knihy

Zdravím poradno, mám jen jednoduchý dotaz a to ohledně knížek Game of Thrones. Viděl jsem celý seriál, a proto mám chuť si přečíst i knihy ( jsou již objednané) ale chtěl jsem se zeptat jak to s nima je, seriál ma zatím 6.seríí + dvě se natáčejí a zatím se dají koupit (aspoň v Češtině) jen 5 knih. Těch 5 knih je všech 8 serií dohromady nebo se ještě nějaké píšou a následně budou vydány ?

knizky jsem necetl, cetla je manzelka, tak pisu jeji dojmy.. serial jsem videl komplet, co zatim vyslo a jsem z neho nadseny.. :)

ze serialu videla 1. serii celou, 2. serii z pulky.. pak se to natolik oddalilo od knizek, ze nevedela vubec, ktera bije..

udajne.. knizky jsou podstatne lepsi nez serial, mnohem vice propracovanejsi.. a kdyz jsem ji rikal ve zkratce, co se stalo v letosni GoT, tak vubec nechapala, kam se to zvrtlo..