Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Aku práci?

Dobrý deň tento rok si podávame prihlášky na stredné školy, ale neviem akú školu si vybrať, chcem sa opýtať aké sú najlepšie práce v živote, a najlepsie platene. Ďakujem

Zvaž, jaké střední školy jsou poblíž tvého bydliště a kde chtějí studovat tví spolužáci. To že budeš někde, kam můžeš docházet nebo rozumně dojíždět z domova a kde máš od začátku nějaké kamarády taky hraje roli. A co se týká práce v životě, nemusíš dělat obor který vystuduješ. Během tvého SŠ studia se může leccos změnit.