Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Dá se někde vůbec sledovat MLB ?

Ahojky napadlo mě, jestli se vůbec někde dá sledovat baseball ? Koukám že sotva je někde k sehnání stream zápasů NHL, natož kde sledovat baseball ? Našel jsem nějaká česká fora o baseballu, ale zakládat účet jen proto abych se jich zeptal kde to sledují, fakt nebudu :D takže jen tak se ptám, zda-li někdo neví ? Sem tam bych třeba na něco mrknul sport mě baví.

Nojo, hráčský účet, ale kolem toho zas bude aktivování a různých blbůstek a než se k tomu člověk dostane... achjo, proč nemůže být nějaká normální stránka kde by byly všechny tyhle streamy sportů zadarmo a hned ke koukání ? Žádný registrace, žádný placení, žádný výpadky ... jo počkej,... ono těch stránek je vlastně dost, ale nefunguje ani čtvrtina, a ten zbytek co funguje, jsou placený...

Hm.. tak když na čt sport můžou vysílat pitomej fotbal, liga mistrů sem, liga mistrů tam, tak proč nemůžou vysílat teda alespon NHL ? A žádný výmluvy na sledovanost.. v noci v době NHL stejně žádnej sport nedávaj, a navíc... v česku sleduje NHL spousty lidí...

Sledovanost ligy mistrů a fotbalu obecně je někde úplně jinde. Zvláště když porovnáš Ligu mistrů od 20:30 s NHL někdy od 2:00. Co z toho se zaplatí je asi jasný. Ono to zas taková "spousta" nebude, co se na tu NHL dívá. Možná, kdyby to běželo přes den, večer...ale takhle v noci ani náhodou.

Baseball u nás nesleduje nikdo, proč by ho měla Čt dávat netuším...

Tvůj problém není ani tak to, že by nebyli dneska možnosti. Ale to, že chceš mít všechno zadarmo. Dokonce i registrace účtu je pro tebe moc. Zadarmo a strčit pod čumák.

tak ten baseball, o tom nemluvím.Je jasný, že to skoro nikdo nesleduje.Ale věř mi, znám hromadu lidí osobně, co sleduje NHL a hromadu lidí na internetu, takže si myslím že by to sledovalo určitě hodně lidí.A ne pokaždý, to dává ve 2:00 některý zápasy jsou třeba už od 19:00, tak třeba aby dávali jen ty... a nebo, aby dávali jen záznamy, když zrovna nic nedávají ze sportu živě...