Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s holkou

Dobrý den,
Mam hodne rad jednu holku uz dlouhou dobu. Jednou tak pred 2 roky jsem ji to rekl ale rekla ze me ma rada jako kamarada. No casem se nase přátelství dost zhoršilo a dost jsme se pohadali a uz jsme se nebavili. Tenkrat jsme byli nejlepší přátele. No ted se bavime zase a ja ji mam rad jako vic nez kamaradku zase. Ale ona ma kluka a ja se jim do toho nechci montovat ale proste to ze ji mam rad je dost silny zvlast kdyz spolu trávíme dost casu...ale nadruhou stranu nechci zrušit to přátelství tim ze ji to řeknu a ona me opet odmitne...
Mam ji to rict nebo ne?

To je tvůj problém. Nevím, kolik ti je let, tipuji, že jsi nedávno vyšel ze základky a takových ještě potkáš než si zvolíš životní partnerku. Pokud o tom budeš uvažovat, uvědom si, že její současný šamstr nebude rád, když mu polezeš do zelí. Zkus o tom uvažovat tak, že se to netýká tebe, ale kamaráda a ten tě požádá o radu. Co mu poradíš?
Ačkoliv - jeden známý se mi kdysi svěřil, měl podobný problém. Řekl jsem mu: "Kdybych byl na tvém místě... ale já na tvém místě nejsem, tak nevím, co bych dělal, kdybych byl."

Tak si to zatím nekaž,ať máš alespoň tu kamarádku.A vyčkávej,život je někdy složitý a tak se může stát,že se časem cosi mezi nimi přihodí,rozejdou se a pak bude sama volná a bude někoho hledat.Ovšem jestli to budeš zrovna Ty,to neví nikdo,asi ani ona.Na přímý útok,abys mu ji teď přebral a ona hned šla za Tebou,asi nemáš.