Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Spánek

Zdravím. Mám poslední dobou takový problém. Než usnu tak se převaluju klidně i 2 hodiny a za boha nemůžu zabrat. Tak třeba včera jsem hned po škole šel na brigádu, přišel jsem domů v 11 večer a šel do postele, no jenže v 1 ráno jsem ještě nespal. Kafe už nějakou dobu nepiju, ani energetické nápoje. Chodím i cvičit ať jsem pořádně vyčerpaný, ale ani to nepomáhá. Zkoušel jsem pít teplé mléko, taky nic. Přemýšlím nad tím že si před spaním dám pár panáků, jenže to asi není nejlepší nápad. Co s tím mám tedy dělat? Zkusit zajít k doktorovi?

Píšeš, že si se rozešel s holkou...není tam prostě souvislost? Možná to ani pořádně nevnímáš, ale můžeš být rozhozenej.

Nepíšeš, jak dlouho to trvá. Jestli měsíc, tak bych to zatím nehrotil. Jestli rok, je to jiná :)

Něco na podporu spánku, jak ti doporučovali klidně kup, za to nic nedáš. Ale je to jen doplňek stravy. Pár výtažků rostlin. Samozřejmě zázraky nelze čekat :)

Ještě bych chvíli počkal, třeba se za chvíli uklidníš po rozchodu a bude to dobrý. Jinak návštěva lékaře je taky možností, když se to nezlepší. Ale s tím, že si nenecháš vnutit nějaké prášky na spaní apod. To není řešení ničeho, jen cesta do pekla.

Bud ať řeší možnou příčinu, jako třeba hormonální problém, nedostatek minerálů apod., nebo nic.

A zkus zakoupit horčík a zvednout jeho příjem. Nepíšeš, kolik ti je let. Ale v poslední době je v médě tetánie...tedy nedoastatek horčíku. Jeden ze symptomů je právě nespavost.

Vsázím na psychiku ale.