Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Nadváha

Dobrý den prosim vás je mi 19 let a chodím běhat každej den 30 minut ( nesprintuju ) a jezdim na kole ( každej den ) asi tak 20 minut s námahou už nejim chipsy nepiju colu, kofolu atd... myslíte že kdybych to dodržoval tak měsíc že zhubnu tak 5 kg ? :-( Předem díky moc

loading...

toto tema tady bylo mockrat.. staci zapatrat v historii, zase tak davno to neni..

otazka je, jestli je to z 120 na 115kg nebo z 60 na 55 kilo :) otazka je, jestli ubytek 5kilo/mesic je vubec vhodny pro organismus..

a posledni otazka.. po tom mesici, az bude pet kilo dole.. co bude pak? :)

Ne, nikdo nemůže za to, že vaši rodiče zanedbali výchovu a je z vás odporný nevychovaný spratek, pro kterého je bžunda prudit a dělat si "srandu" z jiných. Holt norská výchova...

Radši to ani nebudu rozklikávat.

On toho tady vyexkrementoval daleko více. Tohle třískat každý den je málo.

Tak hele rodiče mě vychovali dost dobře jsem slušnej ( zdravim, poprosim a poděkuju ) tak co víc chtít a navíc i kdybych byl nevychovanej tak za to můžou rodiče ? Být tebou tak si to v tý palici srovnám než začnu něco psát.