Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem honorovaný dotazník

Ahojte všichni,
dostal jsem již potřetí e-mail s nabídkou honorovaného dotazníku a nevím co si o tom mám myslet. Tři stovky do kapse určtě dobré, nicméně přijde mě to podivné. Pokud dotazník vyplní 300 lidí, tak je to bude stát 90 000.

Dobrý den,
na základě Vaší telefonické domluvy se zaměstnancem agentury Focus Vám posíláme odkaz na dotazník týkající se telekomunikací. Jedná se o výzkum, nikoliv o marketingovou aktivitu - účast na tomto výzkumu nebude mít za následek jakékoliv marketingové aktivity vůči Vám. Odměna (ve výši 300 Kč) za vyplnění dotazníku je náhradou za vynaložený čas a energii při jeho vyplňování.
Pro naplnění cíle a smyslu výzkumu je důležité, abyste otázky zodpověděli co nejpřesněji, za což Vám předem děkujeme.
Odměna za Vaši ochotu a čas strávený vyplňováním dotazníku Vám bude zaslána na účet, který uvedete na konci dotazníku.

Dotazník můžete vyplnit ve Vašem internetovém prohlížeči: OTEVŘÍT DOTAZNÍK ONLINE
Pozn: na dotazník přejdete kliknutím na odkaz výše nebo zkopírujte do Vašeho internetového prohlížeče následující adresu: .....
Dotazník prosím vyplňte nejpozději do 1.12.2016

V případě dotazů a otázek k výzkumu nás neváhejte kontaktovat odpovědí na tento e-mail.

S přáním pěkného dne,

Petr HORN
FOCUS - Marketing & Social Research, Vrchlického sad 4, Brno

To jsi opravdu s někým mluvil a něco mu o sobě už prozradil nebo to přišlo samo?
Ty průzkumy se dělají,ale s přesně vybranými vzorky obyvatel nebo spotřebitelů,takže jestli nejsi ideální typ pro průzkum,tak je to jen spam pro vylákání dat.Za 20 korun bych jim to ještě možná věřil,ale 300 za pár odpovědí je asi blbost.

No třeba je to v pořádku,ale já už tomu nějak nevěřím.Kdysi před dost lety mi najednou volala nějaká paní,že dělají průzkum o cestovním ruchu a jestli jí odpovím na pár otázek.Tehdy ještě těch otravů nebylo tolik,tak jsem souhlasil.Po pár obecných otázkách a odpovědích typu:Plánujete letos dovolenou,kam chcete jet,kolik hodláte utratit apod.slušně poděkovala a prý za odměnu mně zařadí do slosování o zájezd k moři.A skutečně za 2 dny telefonovala nějaká jiná paní,že mi blahořeje k výhře zájezdu.Ale prý se musím dostavit v sobotu v 9 ráno do jejich sídla někde v Č.Budějovicích.Když jsem se ptal proč mi poukaz nepošlou nebo si ho vyzvednu jindy,tak to prý nejde,musí mě proškolit o tom zájezdu.To už mi přišlo divné,ať mi sdělí kam se jede a kdy je odjezd,tak to taky prý nejde.Po naléhání z ní vylezlo,že jsem vlastně zatím nevyhrál,ale když v sobotu přijedu s dalšími zájemci na nějakou jejich předváděcí akci,tak tam už prý ale fakt vyhrát něco mohu.Takže jsem jí sdělil,ať si trhne čím chce a hlavně ať hned smaže moje telefonní číslo ze všech jejich seznamů obětí.Takže asi tak to teď beru u všeho,jakýkoliv dar z nebes nebo bez práce je vždy podezřelý a je třeba to prověřit.

Nezkusit.Kdo potom má číst ty bláboly,když to ty povedené agentury pak dál prodávají médiím. Nedávno na Novinkách : Většina Čechů si spoří na horší časy,zanedlouho opět tam - většina Čechů nemá ani 10k v hotovosti na nečekené výdaje. Asi tak.