Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Studovat nebo pracovat?

Dobrý den, je mi 19 let a studuji na VŠ. Střední jsem absolvoval bez sebemenších problémů se dvojkama občas nějaká trojka. Mám problém. Studium na VŠ mě nebaví a nemám chuť k učení. Přestože vím, že kdybych se začal učit a vyvinul větší snahu, studium zvládnu. Ale nechci a to z důvodu toho, že zde nemám žádné kamarády, zatím jsem neměl vážný vztah a život mě tak nějak přestává bavit. Mám depky, jsem melancholik a vše moc řeším. Bojím se například vystupovat mezi lidmi, roztluče se mi srdce a jsem nervózní. Nevím, co s tím. Přemýšlím, že bych začal pracovat. Bavilo by mě být profesionální řidič, k čemuž VŠ není potřeba. Na druhou stranu nechci zklamat rodiče, kteří počítají s tím, že budu mít titul. Poraďte prosím, děkuji předem.
Změna předmětu, původně: Jarda (karel)

Ten šmudla nepíše, jakoužeto SŠ vystudoval a na jaké VŠ a kde studuje teď. Ale připomíná mi moje VŠ začátky. Já jsem si uvědomoval, že se SVVŠ díru do světa neudělám a že se musím pokusit vydržet. Ale pár průmyslováků to, pokud vím, zabalilo.

Doporučuji, vydrž. Pokud studuješ na technické škole, dostaneš se k vědomostem co se ti budou v životě hodit. I užitečné kontakty můžeš získat. A nespokojuj se jen s tím co vám nalejou do hlavy na normální výuce, snaž se zapojit i do dobrovolných školních akcí. Co třeba tohle?
buggy.html
nebo tohle?
http://www.aeroweb.cz/clanky/4937-cvut-predstavilo -unikatni-ul-39-ultralehkou-zmenseninu-albatrose