Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Krásná holka :'(

Včera sem ve škole potkal na chodbe jednu moc hezkou holku, měla jen nude makeup, ale byla roztomilá a sexy, neměla oblečení jako kurva, měla pouze tričko, leginy a normální boty, zjistil sem si do jaké třídy chodí, jelikož sem ji potkal po prvé, jelikož sem teprve první ročník na sš a přestoupil sem na školu v listopadu, sice sem ji neoslovil, ale myslíte si že jako kluk průměr mám šanci ji aspoň někam pozvat aby to prijmula? Děkuji za rady.

loading...

Včera sem ve škole...zjistil sem si do jaké třídy chodí, jelikož sem ji potkal po prvé, jelikož sem teprve první ročník na sš a přestoupil sem na školu v listopadu, sice sem ji neoslovil...

Ještě trochu zapracuj na češtině. Bylo by trapné, kdybys jí napsal milostný dopis a měl tam pravopisné chyby.
Jinak kdo chce kam, pomozme mu tam a každý svého štěstí strojvedoucím.

V první řadě ji musíš vůbec oslovit a pak zjistíš svoje šance. Jen ona ví, jakej typ borců se jí líbí a zda do něj zapadáš. Stádo internetových tlachalů na tom nic nezmění a vlastně ani nijak nepomůžeš, tu odvahu k oslovení musíš najít v sobě TY.