Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Sem na nízké roztomilé holky ^_^

Líbí se mi spíš ty nízké holky do 160 cm, s roztomilým obličejem,a perfektní postavou, hrozne rád bych nějakou měl, ale po sexu netoužím, prostě bych ji jenom chtěl mít a třeba se s ní mazlit, sex bych možná chtěl taky, ale netoužím po něm, je mi jasné že nikdy nic takového s žádnou mít nemůžu, ale jen se chci zeptat zda je možné mít takovou fakt podivnou úchylku děkuji za odpověď.

loading...

Pedofil

Zcela určite, minule zakládal vlákno jako starostlivá maminka kterou znepokojuje onanie jejího 15 letého syna.
O dalsích vláknech, 'trápím zvírátka nevím proc se mi to libí" etc.
(Nezapomente tyto bukvali zde tolerovat)

Drobný holky se líbí kdekomu, ale nechtít s ní sex, ale jen ji chtít vlastnit? To je vážně divný...a jinak po sexu toužíš, nebo vlastně ani ne? Jen tohle?

Hele a nestačila by ti třeba jen panenka? :)

A možné to asi je, když ji máš. Ono úchylek je spousta a u spoustu z nich lze jen kroutit hlavou, ale je to prostě tak. Těžko někdy pochopím, že někoho vzrušují sochy či modely v obchodech apod. Ale každej jsme jinej. A pokud tím nikomu neubližujeme...ne aby tě napadlo nějakou takovou unést k sobě do sklepa! :) Aby ta tvá touha ji vlastnit nedošla až sem...

Může to být jistý druh asexuality. Prostě jsi na holky, líbí se ti určitý typ, to je normální, ale nepotřebuješ ke vztahu sex.
Asexuálů je docela dost jak mužů tak žen, nemluvím teda o těch nedobrovolných :-D Pátrej tedy po asexuálce, která bude podle tvého gusta a třeba si budete rozumět.

Každý má nějaké divné uchylky vím o člověku co měl uchylku na to že videl jak se ženy koupou v horkém oleji. Prý chodí za psycholožkou která si sním o tom povídá a on se tak uvolnil nebo tak něco. A aby třeba fakt v realitě něco takového neudělal.

Pokud se ti líbí žena (ta, která může mít děti) = tzn. ne dítě, tak je jedno, jak je vysoká. Příroda nám dala mnoho kvítí, pro která slunce svítí ... máš na nekonečný výběr.
Prostě do toho běž ... hledej, oslovuj, říkej ji, jak je krásná a jak ji miluješ...
Pak jak ji najdeš a budete spolu už ale nic neříkej a nech to na ni a uvidíš, že budeš spokojenej. Pokud budeš moc mluvit, tak ti možná uteče a nebudeš mít nic.

Já jsem se taky jednou zbláznil a začaly se mi líbit ty ženy opačné, takové ty 190cm a výše. Nakonec mám k sobě rovnou. taky se někdy pohádáme a talíře lítají a hulákáme na sebe, ae pak přijde to usmiřování ...

Pamatuj si ale, muži jsou z Marsu a ženy z Venuše. Každá z těchto dvou planet se točí opačně. Muž musí vidět to co chce vidět a žena musí slyšet to co chce slyšet.