Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jakou čínskou "polévku" kupovat?

Ahoj, můj dotaz zní celkem jednoduše jakou čínskou "polévku" kupovat, peněz mám dost, a stejně musím kupovat ty za petikorunu, Yumyum za dvacet je ještě horší, a většinou jsou ty nejlevnější "nejkvalitnější" takže si kupuji ty vimi které v sobě mají jen umělé příchutě a barviva, glutaman sodný a Palm. Olej, na žádnou z těchto věcí nejsem citlivý musím si dávat pozor jen na E951 (aspartam), který ale v 95% polévek není, YumYum má mnohem více ecek a stojí dvacku, proto prosím aby jste mi poradili co nejkvalitnější čínskou polévku jaká je na trhu, protože já je prostě nedokážu přestat jíst, a aspoň jednou za týden si ji dát musím, protože miluju chemii :D děkuji za odpověďi.

Asi už nejsou na trhu, ale kdyby náhodou...

Miliket - vynikající ostré příchutě, asi nejlepší koření. Vychvalovaný YumYum jsem v té době považoval za nepožívatelný
Colusa - nejlepší nudle

No a trvalý vítěz? Nudle Colusa s kořením Miliket :-)

Nikdy mě nenapadlo po tom pátrat, až teď jsem zagooglil jestli je někdo nemá - a vidím, že jsou asi dost ve srabu - no snad se zase objeví ve své původní nádheře: http://e.vnexpress.net/news/business/markets/milik et-the-fallen-king-of-vietnamese-noodles-3456655.h tml