Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Bloklá páteř??

Dobrý den, ráno se stalo že se Mamka postavila, potom v dolní části páteře ,,rup!" A bylo to. když se mamka ohla, tak ji to šíleně bolelo.Asi plotýnka praskla.
Dá se to nějak léčit? Případně cvičení

Dá se to léčit. Jsou na to speciálně školené osoby. Jmenují se lékaři.
Tento konkrétní probém doporučuji řešit s lékařem, kterému se říká ortoped.
Pokud by se mamka z nějakého důvodu lékaře bála, mohl by pomoci též fyzioterapeut - ten má taky vysokou školu, jen není lékař.