Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak si přividělat

Ahoj
Chtěl bych vás poprosit o informace např. jak jste si vy hledali brigádu a potřeboval bych poradit kde v sedumnácti letech najít brigádu ale například abych chodil pracovat o víkendech protože kvůli škole nemohu chodit deně na brigády vím že možností je mnoho ale já jsem z vesnice jménem Roztěž a poblíž je jen kutná hora kde jsem obešel snad vše a nikde není žádné místo pro brigádníka v létě jsem byl na brigádě v UNIKOMU na měsíc a půl a nedostal jsem ani půlku slibované výplaty co bylo mimochodem i ve smlouvě kterou jsem podepisoval pořád se na něco vymlouvali. ocením jakoukoli radu a za všechny příspěvky předem děkuji :D. nepotřebuju tučnou výplatu jen nějaké ty pěkné kapesné.

Vezmi kybl, hadr a sterku a domluv se nekde na benzince, ze tam budes autum umyvat predni okna. Delal jsem to 5 let, krasne vydelky a je u toho i legrace. ;-)
Jsou lidi, kteri Ti nedaji nic, nekdo 5, jiny 10 nebo 20. Dostaval jsem i kilo za 5 minut myti okna. Fakt to bylo hodne lidech.
Je to uz par let zpatky, lidi berou spoustu veci jako samozrejmost, ale verim ze to stale funguje. Navic v tomhle pocasi...
Za zkousku nic nedas...

Kuci, já fakt nebyl a nejsem žádná pěkná baba. Byli tam káry, který měli čistý skla a stejně si je chtěli nechat umýt, byli tam lidi, kteří chtěli vopucovat všechna okna a pak ani nepoděkovali. Opravdu vždy jen o lidech, slušném pozdravení a komunikaci. Úsměvem nic nezkazíš. Připrav se na rozumné lidi, magory i cizince...
Co se týká výdělku, tak opravdu jsem nic lepšího nedělal.
m.

Na druhou stranu já zase když vidím takového toho borca u benzínky s kýblem tak raději volím jiné místo kde natankovat.
Neřeknu ti co se zeptají, to je v poho. Ale většinou jdu platit a když se vrátím tak mám umatlané okno a borec tam stojí s úsměvem a div né nataženou rukou na peníze.

Zatím se mi to ještě nestalo, ale pokud by mi někdo umyl okno bez mýho svolení, tak bych mu nic nedal. Proč platit za nevyžádanou službu? I umývač oken na benzínce musí pochopit princip ekonomiky, že je třeba oboustranně uzavřít alespoň smluvní dohodu, než se pustíš do díla.
A asi bych ho ještě zdrbal, protože kdyby mi zvednul stěrače, tak mi poškrábe hranu kapoty. Na odklopení stěračů u mýho auta musí být stěrače vyjetý do horní polohy.

Ale co se pamatuju, tak umývači oken z benzinek v posledních letech zmizeli, letos jsem nepotkal nikoho.