Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vstupní lékařská prohlídka - Dotaz

Dobrý den, chtěl bych se na něco zeptat. Zítra mám jít na vstupní lékařskou prohlídku kvůli nové práci, ale překvapilo mě, že v emailu, který mi byl zaslán, je uvedeno interní prohlídka vstupní rozšířená pro řidiče / řidiče referenty. Ale přitom řidičský průkaz ani nevlastním a ohledně té práce také nepadlo ani slovo o podobném tématu.

Je to jen normální označení prohlídky, nezávislé na tom, jestli řídím nebo ne? Nebo myslíte, že je to nějaký omyl? Máte s tím někdo zkušenosti?

Děkuji za jakékoli tipy a rady

Nedělej z toho vědu,doktorovi řekni,že ani nemáš ŘP a jde asi o omyl.Stejně Ti asi jen prověří zrak a jestli se Ti neklepou ruce,což by udělal i normálně.Takže dostaneš razítko Práce schopen a budeš vlastně zdravější než musíš být.Cenu vstupní prohlídky by měl zaměstnavatel uhradit.Při nástupu pak v práci řekni,že nemáš ŘP a zatím mít nehodláš.
edit: Na to řízení se raději v práci zeptej hned dneska,třeba Tě pak bez ŘP ani nevezmou a tu prohlídku tedy odmítnou zaplatit.

Ne, samozřejmě nebyl. Kdyby byl, nehlásil bych se tam.
Ale už je to vyřešené. Podle všeho se jedná pouze o termín ze sazebníku zdravotních pojišťoven, nehledě na profesi. Stačí se zmínit, že neřídím, nemám průkaz.