Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Skvrnky na rajcatech z obchodu

hoj, potrebuju poradit. Pred tremi tydny jsem si,vzala na veceri kerikova cherry rajcata,na kterych jsem ale nasla male cerne skvrnky. Tak jsem si jich par odlozila a ted jsem je rozbalila. Skvrnky jsou vetsi, a nektere ztvrdle. Po rozkrojeni to vevnitr vypada normalne, ta skvrna je jakoby jen na povrchu, jenom ztvrdla. Ppzdeji se slvrnka zabarvila do bilozluta, vune normalni. Rajcata byla koupena nejspis v Albertu a jsou z Maroka. Prosim o radu, co by to mohlo byt.

dovedu si představit rajčátko laskané sluncem s vůní země. tohle jsem měl v šopském salátu na balkáně. rajčata, okurky, papriky vytuněné úžasnou fetou a zakáplé olejem z opravdových oliv. a pak tady vlítneš do kvelbu a místo rajčete koupíš takovou červenou nádobku na červenou vodu.:))